ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Nie ma wody, bo nie ma prądu. "Nawet z toalety nie można skorzystać"

› Daj znać ponad rok temu    19.01.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

PORTAL INTERWENIUJE. Problemy związane z brakiem zasilania ma wciąż część mieszkańców gminy Żerków. Ale to nie jedyny kłopot.

 

 

„W Komorzu Przybysławskim od wczoraj (18.01.2018) od godziny 15.45 nie mamy ani kropli wody. W wielu mieszkaniach nie ma prądu, a nasza wspaniała spółdzielnia w Raszewach, nic w tej sprawie nie robi. Nawet z toalety nie można skorzystać” – pisze do nas jedna z mieszkanek za pośrednictwem fanpage.

 

 

Nie udało nam się dowiedzieć, kiedy Energa przywróci zasilanie. Co z wodą? – Nie ma wody, bo nie ma prądu, a jak nie ma zasilania, to pompy nie działają – tłumaczy portalowi Marianna Łuczak ze Spółdzielni Mieszkaniowej w Raszewach.

 

Problem próbuje rozwiązać Urząd Miasta i Gminy w Żerkowie. Jak tłumaczą osoby odpowiedzialne, tam gdzie jest taka możliwość, podstawiono agregaty na przepompownie. - Jednak by puścić wodę, najpierw musimy odpompować ścieki, po podczyszczalnia ścieków, również nie ma zasilania – tłumaczy problem Zenon Maciudziński.

 

W tej chwili w gospodarstwach domowych już powinna pojawić się woda. - Mamy na tyle opanowaną sytuację, że jeździmy agregatem i przywracamy napięcie. Także mieszkańcy już powinni mieć wodę - tłumaczy Mirosław Marecki z UMiG w Żerkowie, który jest w terenie.

ZOBACZ TEŻ - Służby podsumowują przejście Fryderyki przez nasz teren [TUTAJ]

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ślachetka z "kolegom"
ponad rok temu ocena: 91%  3
Andrzejku w.sraj się za stodołą. Młody surmiejewicz będzie takim samym nieudolnym burmisiem jak ojciec v-ce prezesem spółdzielni mieszkaniowej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxc
ponad rok temu ocena: 85%  2
Spółdzielnia w Raszewach ma wszystko w dupie. Ważne aby się zgadzała emerytura i pensja. Nic nie załatwia wszystko samemu trzeba załatwiać. Sami emeryci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zc
ponad rok temu ocena: 100%  1
Wy to tam macie przerąbane w tym Jarocinie , nie dosyć że wyłączyli wam zasilanie ,nie wiadomo czemu miało to służyć bo niektórzy mieli jedną faze czyli wyłączyli ale nie do końca , to jeszcze kolejna z rzędu awaria w dostawie wody. Ktoś ewidentnie sieję jakąś panikę z tymi huraganami a tu trochę powiało i to w nocy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji